Treningstilbud Rytmisk Gymnastikk

Treningstilbud RG-partier

Høst termin varer fra mandag 22. august til torsdag 22. desember for alle.

Stabekk TF har støtteordning for de som trenger økonomisk hjelp for betaling av treningsavgift. Vi kan også være behjelpelig med søknad om Fritidsstipend til kommunen. Kontakt Brenda Garbin: brendagarbin@hotmail.com

Konkurranse partier i rytmisk gymnastikk trener i idrettshallen på Bærum Idrettspark (BIP), Hauger Skolevei 36, 1351 RUD og Friskis & Svettis (F&S), Durudveien 33, 1334 Haslum.

RG Rekrutt Nasjonal klasse (2011, 2012): 12,15 timer/uken (lukket parti)

Gymnastene som skal konkurrere Rekrutt Nasjonal Div. A og B 11-12 år 2023.

DAGTID
Mandag – BIP 16-19 16-17 Oppvarming, Tøy, Hopp (Neda)
17-19 Elementer & programkjøring (Neda & Olga)
Tirsdag – BIP 16-1816-17 Oppvarming, Hopp, Piruetter, Balanser (Marie)
17-18 Programkjøring (Neda, Marie & Olga)
Onsdag – F&S 15-16:3015-16:30 Kroppsteknikk & dans
Torsdag – BIP 16-18:3016-17 Oppvarming og kroppsteknikk
17-18:30 Elementer & programkjøring
Fredag – BIP 16-1916-17 Oppvarming (dans Olga) & kroppsteknikk
17-19 Elementer & programkjøring
  • Treningsavgift: (reduseres IKKE med mindre treningsdager)
  • Oppstart mandag 22. august 2022
  • Avslutt torsdag 22. desember 2022
  • Påmelding: Ta kontakt med Neda Nedelcheva: nedelina1975@gmail.com

RG Junior Nasjonal Div. A & B (2008, 2009, 2010): 15,5 timer i uken (lukket parti) RG Junior Internasjonal 2-Kamp og 4-Kamp (2008, 2009, 2010): 15,5 timer i uken (lukket parti)

Gymnaster som skal konkurrere Junior Nasjonal klasse Div. A & B sesong 2023 og Junior Internasjonal 2-kamp og 4-kamp. Obligatorisk deltagelse på alle oppsatt Nasjonal konkurranser for sesongen.

DAGTID
Mandag – BIP 16-19 16-17 Ballett (Olga)
17-17:15 Tøy
17:15-19 Elementer & programkjøring (Olga og Neda)
Tirsdag – BIP 16-2016-17 Oppvarming hopp, piruetter og balanser (Marie)
17-18 Elementer/Kroppsteknikk & programkjøring (Neda & Marie)
18-20 Styrkerom (Olga eller Neda) – FORTSATT IKKE KONFIRMERT
Onsdag – F&S 16-17:30 Kroppsteknikk & dans
Torsdag – BIP 16-19:3016-17 Oppvarming & kroppsteknikk
17-18:30 Elementer & programkjøring
18:30-19:30 Styrkerom (Neda, Marie, eller Olga)- FORTSATT IKKE KONFIRMERT
Fredag – BIP 16-1916-17 Oppvarming (dans Olga) & kroppsteknikk
17-19 Elementer & programkjøring
  • Treningsavgift: (reduseres IKKE med mindre treningsdager).
  • Oppstart: mandag 22. august 2022
  • Avslutt: torsdag 22. desember 2022
  • Påmelding: Ta kontakt med Neda Nedelcheva: nedelina1975@gmail.com

RG Senior Nasjonal Div. A (2007 og eldre): 15,5 timer i uken (lukket parti) RG Senior Internasjonal 2-Kamp (2007 og eldre): 15,5 timer i uken (lukket parti)

Gymnaster som skal konkurrere Senior Nasjonal klasse Div. A sesong 2023 og Senior Internasjonal 2-kamp. Obligatorisk deltagelse på alle oppsatt Nasjonal konkurranser for sesongen.

DAGTID
Mandag – BIP 16-19 16-17 Ballett (Olga)
17-17:15 Tøy
17:15-19 Elementer & programkjøring (Olga og Neda)
Tirsdag – BIP 16-2016-17 Oppvarming hopp, piruetter og balanser (Marie)
17-18 Elementer/Kroppsteknikk & programkjøring (Neda & Marie)
18-20 Styrkerom (Olga eller Neda)- FORTSATT IKKE KONFIRMERT
Onsdag – F&S 16-17:30Kroppsteknikk & dans
Torsdag – BIP 16-19:3016-17 Oppvarming & kroppsteknikk
17-18:30 Elementer & programkjøring
18:30-19:30 Styrkerom (Neda, Marie, eller Olga)- FORTSATT IKKE KONFIRMERT
Fredag – BIP 16-1916-17 Oppvarming (dans Olga) & kroppsteknikk
17-19 Elementer & programkjøring

  • Treningsavgift: (reduseres IKKE med mindre treningsdager).
  • Oppstart: mandag 22. august 2022
  • Avslutt: torsdag 22. desember 2022
  • Påmelding: Ta kontakt med Neda Nedelcheva: nedelina1975@gmail.com

MiniRekrutt (2013-2015): 12,5 timer i uken

Gymnaster født 2013 og yngre som skal konkurrere i Kretskonkurranser og GRGD (Nasjonal oppvisnings konkurranse i april) sesong 2023.

DAGTID
Mandag – BIP 16-1916-17 Oppvarming & Kroppsteknikk (Neda)
17-19 Elementer & programkjøring (Marie)
Tirsdag – BIP 16-1816-17 Oppvarming (Marie)
17-18 Elementer & programkjøring (Olga)
Onsdag – F&S 15-16:3015-16:30 Kroppsteknikk & dans
Torsdag – BIP 16-18:3016-17 Oppvarming og kroppsteknikk (Neda)
17-18:30 Elementer & programkjøring (Neda & Marie)
Fredag – BIP 16-1916-16:15 Oppvarming (dans Olga)
16:15-17:00 Ballett (Olga)
17-19 Elementer & programkjøring (Olga, Neda & Marie)
  • Treningsavgift: (reduseres IKKE med mindre treningsdager).
  • Oppstart: mandag 22. august 2022
  • Avslutt: torsdag 22. desember 2022
  • Påmelding: Ta kontakt med Neda Nedelcheva: nedelina1975@gmail.com

MiniRekrutt (2013-2015): 12,5 hours a week
Gymnasts born 2013 and younger who will compete in Regional competitions «Kretskonkurranser» and GRGD (National show competition in april) 2023 season; when they are ready.

DAYTIME
Monday – BIP 16-1916-17 Warm-up, body technique
17-19 Practice Floor, Ball or Rope program
Tuesday – BIP 16-1816-17 Warm-up (Marie)
17-18 Elements & practice Floor, Ball or Rope (Olga)
Wednesday – F&S 15-16:3015-16:30 Body technique and dance
Thursday – BIP 16-18:3016-17 Warm-up, body technique (Neda)
17-19 Practice Floor, Ball or Rope program (Neda & Marie)
Friday – BIP 16-1916-16:15 Warm-up (dance Olga)
16:15-17:00 Ballett (Olga)
17-19 Elements & practice Floor, Ball or Rope

Address Friskis & Svettis F&S = Durudveien 33, 1334 Haslum

  • Training fee: (No reduksjon for training less days) + 300,- membership fees for whole year.
  • Start: Monday 22. August 2022
  • Last training: Thursday 22. December 2022

We also have camp from 10-15, Week 33 15.-19 August and Week 40 3.-7 October. Attendance is ekstra and costs 300,-/day. Registration is in the Spond app. The invoice for training fees will be sent out each month; each for 2.500,-.

Special Olympics Mini (2011-2015): 6,5 timer i uken – Paragymnaster

Gymnaster født 2011 og yngre som skal konkurrere i Kretskonkurranser og GRGD (Nasjonal oppvisnings konkurranse i april) sesong 2023.

DAGTID
Mandag – BIP 16-1916-17 Oppvarming med resten av RG – korrigering/oppfølging Sarah, Ingrid, Ella & Emilie
17-19 Elementer & programkjøring (Sarah, Ingrid, Ella & Emilie)
Tirsdag – BIP 16-1816-17 Oppvarming med resten av RG -korrigering/oppfølging Sarah, Ingrid, Ella & Emilie
17-18 Elementer & programkjøring (Sarah, Ingrid, Ella & Emilie)
Torsdag – BIP 17-18:3017-18 Ballett (Olga) -korrigering/oppfølging Sarah, Ingrid, Ella & Emilie
17-18:30 Elementer & programkjøring (Sarah, Ingrid, Ella & Emilie)
  • Treningsavgift: 3.000,- (reduseres IKKE med mindre treningsdager).
  • Oppstart: mandag 22. august 2022
  • Avslutt: torsdag 22. desember 2022
  • Påmelding: Ta kontakt med Brenda Garbin: brendagarbin@hotmail.com

https://stabekkturn.no/turn-og-rg-for-funksj-h/rytmisk-gymnastikk-rg-for-funksjonshemmede/

Special Olympics RG Elite (2010 og eldre) : 7,5 timer i uken – Paragymnaster

DAGTID
Tirsdag – BIP 16-1816-17 Oppvarming med resten av RG
17-18 Elementer & programkjøring (Brenda)
Torsdag – BIP 16-18:3016-17 Oppvarming med resten av RG
17-18:30 Elementer & programkjøring (Brenda)
Fredag – BIP 16-1916-17 Oppvarming med resten av RG
17-18 Elementer & programkjøring (Brenda)
  • Treningsavgift: 3.500,- (reduseres IKKE med mindre treningsdager).
  • Oppstart: mandag 22. august 2022
  • Avslutt: torsdag 22. desember 2022
  • Påmelding: Ta kontakt med Brenda Garbin: brendagarbin@hotmail.com

https://stabekkturn.no/turn-og-rg-for-funksj-h/rytmisk-gymnastikk-rg-for-funksjonshemmede/

BIP hallen stengt følgende dato: Ingen dato(er) foreløpig

Leir 2021 for medlemmer:

RG Sommerleir: uke 25, 21.-25. juni BIP 10-15. Forhånds betaling 300,-/per dag og påmelding i Spond.

RG Sommerleir: uke 33, 15.-19. august BIP 10-15. Forhånds betaling 300,-/per dag og påmelding Spond.

RG Høstferieleir: uke 40 3.-7. oktober BIP 10-15. Forhånds betaling 300,-/per dag og påmelding Spond.

Påmelding og betaling for leir/konkurranse gjennom Spond appen. Påmelding er bindende. 

TRENINGSTILBUD HØST 2022 (OPPSTART RG UKE 34, 22. AUGUST 2022).

BIP = Bærum Idrettspark, Hauger skolevei 36, 1351 RUD

F&S = Durudveien 33, 1334 Haslum

DAGSTEDTIDPARTINAVN
MandagBIP16:00-19:00RG MiniRekrutt
 BIP16:00-19:00RG Rekrutt
BIP16:00-19:00RG Junior og Senior
 BIP16:00-19:00RG SO Mini
TirsdagBIP16:00-18:00RG MiniRekrutt
BIP16:00-18:00RG Rekrutt
BIP16:00-20:00RG Junior og Senior
BIP16:00-18:00RG SO Mini
BIP16:00-18:00RG SO Elite
OnsdagF&S15:00-16:30RG MiniRekrutt
F&S15:00-16:30RG Rekrutt
F&S16:00-17:45RG Junior og Senior
TorsdagBIP16:00-18:30RG MiniRekrutt
BIP16:00-18:30RG Rekrutt
BIP16:00-19:30RG Junior og Senior
BIP17:00-18:30RG SO Mini
BIP16:00-18:30RG SO Elite
FredagBIP16:00-19:00RG MiniRekrutt
BIP16:00-19:00RG Rekrutt
 BIP16:00-19:00RG Junior og Senior
BIP16:00-20:00RG SO Elite